OBAVIJEST O JAVNOJ OBRANI DOKTORSKE DISERTACIJE DOKTORANDA PAVLA KRMPOTIĆA

22.09.2022.
/ Vijesti /

Javna obrana doktorske disertacije doktoranda Pavla Krmpotića pod naslovom Povijesna tvorba prezentske osnove u praslavenskom jeziku: indoeuropsko nasljeđe i razvoj (mentor: akademik Ranko Matasović; sumentorica: prof. emeritus Diana Stolac) održat će se u petak, 30. rujna 2022. godine u 11 sati na Filozofskom fakultetu u Rijeci, Sveučilišna avenija 4, u predavaonici 401.

Javnu obranu doktorske disertacije ocjenjuje Stručno povjerenstvo u sastavu:

1. prof. dr. sc. Mate Kapović, Filozofski fakultet, Zagreb, Hrvatska (predsjednik)

2. akademik Marko Snoj, Institut za slovenski jezik Fran Ramovš, Ljubljana, Slovenija (član)

3. prof. dr. sc. Sanja Zubčić, Sveučilište u Rijeci, Filozofski fakultet, Hrvatska (članica)

Pozivaju se svi zainteresirani da prisustvuju javnoj obrani doktorske disertacije.